Malowniczo położony ośrodek nad brzegiem Popradu, na Łopacie Polskiej, tuż przy granicy ze Słowacją, w miejscowości Andrzejówka, między Żegiestowem a Muszyną.
Do ośrodka można dojechać samochodem, a osoby nie zmotoryzowane łapią busa z Nowego Sącza i wysiadają przystanek za domem wczasowym Wiktor w Żegiestowie. Stamtąd na miejsce idzie się niecałe 10 minut – praktycznie cały czas w dół 🙂

Trasy na weekend, górskie szlaki, alerty pogodowe – więcej o górach na naszym profilu na Facebook

Ośrodek dysponuje dwu i cztero osobowymi domkami z łazienkami, osobnymi wejściami i tarasami. Mimo, że domki przylegają do siebie, ciekawe planowanie zapewnia odrobinę intymności na tarasach, nawet przy dużym obłożeniu.

Andrzejówka

Z tyłu domków znajdują się małe tarasy

Poza tym na terenie znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej, skromny plac zabaw dla dzieci, pomieszczenie kuchennne z lodówkami i kuchenką, wiata grillowa, a w głównym pawilonie w wielkiej jadalni serwowane są posiłki (trzeba zamawiać wcześniej).

Andrzejówka

Każdy z domków posiada własne wejście

Na wielki plus duża, zielona i ogrodzona przestrzeń, na której można swobodnie wypuścić dzieci nie bojąc się, że gdzieś uciekną oraz bliskość plaży nad Popradem.

Ceny różnią się w zależności od pory roku. Ośrodek idealnie nadaje się na wyjazdy większą grupą, na miejscu organizowane są też imprezy okolicznościowe.

Warto również odnotować, że właściciele ośrodka są ujmująco uprzejmi, a na hasło „Teraz w Górach” na miejscu czeka darmowe piwo.

Z ośrodka można ruszać w Beskid Sądecki – niedaleko znajduje się np. Pusta czy Wierchomla.

Kontakt:

Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka nad Popradem
Andrzejówka, Ługi 39
33 – 370 Muszyna
tel. 18 471 71 81
kom. +48 723 554 355
e-mail: recepcja@ow-andrzejowka.pl

www.ow-andrzejowka.pl
Facebook.com/OWS-Andrzejówka-281986181857729