Ośrodek odkryliśmy kiedyś przypadkiem, idąc z Poręby na Suchą Polanę. Urzekły nas małe domki zatopione w lesie, wielka przestrzeń, na jakiej owe domki są rozłożone i udogodnienia dla dzieci typu plac zabaw czy boisko. Oprócz domków ośrodek oferuje noclegi w wielkim budynku, chociaż przyznajemy, że z nich nie korzystaliśmy. Na sezon letni przy ośrodku otwierany jest całkiem spory basen, poza tym na terenie znajduje się miejsce do grilla, wiata imprezowa i parking – bo „Pod Kamiennik” da się dojechać samochodem (duże ułatwienie przy małym dziecku).

Trasy na weekend, górskie szlaki, alerty pogodowe – więcej o górach na naszym profilu na Facebook!

Pod Kamiennikiem - Poręba

Mały plac zabaw dla dzieci i wielka przestrzeń

Wracamy tam dlatego, że to dobra baza wypadowa w Beskid Wyspowy – prowadzą tam szlaki na wspomnianą już Suchą Polanę, na Lubomir czy do schroniska Kudłacze.  Domki występują w wariantach 5 lub 7 osobowych, mają łazienki i lodówki, a co najlepsze, to ich położenie – są oddalone od siebie na tyle, że ich mieszkańcy mogą poczuć odrobinę intymności.

Pod Kamiennikiem - Poręba

Domki są od siebie odseparowane, a wejścia do nich znajdują się po drugiej stronie ścieżki

Uwaga! zaznaczamy, że podobnie jak inne, polecane przez nas noclegi nie jest to miejsce dla wielbicieli luksusu! Za to na pewno nocleg tam nie zrujnuje nikogo finansowo.

Kontakt:

Pod Kamiennikiem – ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy
Poręba obok Myślenic,
32-425 Trzemeśnia
telefon: 12 273 55 90/ 502 193 335
e-mail: info@podkamiennikiem.pl / recepcja@podkamiennikiem.pl

www.podkamiennikiem.pl

https://www.facebook.com/osrodekpodkamiennikiem