To największa schroniskowa metamorfoza, jaką mieliśmy okazję oglądać na własne oczy. Z brzydkiego kaczątka – peerelowskiego klocka, z paskudną salą wspólną, naprawdę odpychającymi pokojami, niewygodnymi łóżkami i niezjadliwą kuchnią (kto jadł placki ziemniaczane pod kołderką ten wie, o co chodzi) w rękach nowych właścicieli zmieniło się w miejsce z charakterem, gdzie można porządnie zjeść i wypocząć. Zawsze chętnie tam wracamy, żeby zobaczyć co nowego wymyślili zarządcy obiektu. Każdy pokój urządzony jest w niepowtarzalnym stylu, na ścianach wiszą obrazy, w części pokoi są wyremontowane łazienki i balkony. 

To miejsce przyjazne dzieciom! Specjalnie dla nich urządzono w jednej z sal wspólnych dobrze wyposażony kącik zabaw, w menu znajdą się również pozycje dla maluchów, można skorzystać z krzesełek do karmienia, śliniaków i naczyń dla dzieci.

Przysłop pod Baranią Górą Schronisko Górskie PTTK

Jedna z dwóch sal wspólnych

Przysłop pod Baranią Górą Schronisko Górskie PTTK

Kącik zabaw dla dzieci w drugiej sali wspólnej

A ci, którzy nie mają ochoty słuchać tupotu maleńkich stóp, albo nie wychodzą właśnie na Baranią Górę do źródeł Wisły (niecała godzina drogi ze schroniska na szczyt) mogą raczyć się lanym albo butelkowym piwem (wielki wybór) albo pograć w pin-ponga czy piłkarzyki w piwnicznym centrum rozrywki. 

Kontakt:
Adres: Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą
ul. Czarna Wisełka 8
43-460 Wisła

Telefon: 33 855 37 15
e-mail: schronisko@przyslop.pl
Facebook.com/przyslop
Wysokość: 900 m n.p.m.

Polecane trasy do schroniska:

Wisła Czarna Wisełka – doliną Czarnej Wisełki (trasa na wózek)
Szczyrk – Skrzyczne – Malinowska Skała – Zielony Kopiec – Barania Góra – schronisko Przysłop
Trasy na weekend, górskie szlaki, alerty pogodowe – więcej o górach na naszym profilu na Facebook!